Ciekawe ćwiczenia Crossfitowe

Bardzo dużą zaletą crossfitu jest to, iż cechuje się on niesamowitą różnorodnością. Czyli w odróżnieniu od chociażby biegania czy jazdy na rowerze, trudno mówić w tym momencie o jakichś schematach. Zostało wymyślonych tyle ćwiczeń, dochodzą ciągle nowe, że jakby tak się przyjrzeć bliżej, to może nawet okaże się, iż codziennie możemy ćwiczyć w inny sposób.

Nasze możliwości

Pamiętajmy o tym, aby dostosować ćwiczenia do swoich możliwości. Czyli jeżeli gdzieś zobaczymy jakieś fajne ćwiczenia, ale są one bardzo skomplikowane, to aż tak bardzo się nie napalajmy. Spokojna głowa, prędzej czy później powinniśmy poradzić sobie z wyższą poprzeczką, przecież wcale nie jest tak, iż od razu człowiek jest w stanie osiągnąć sukces. Chyba każdy z nas zdaje sobie z tego bardzo dobrze sprawę. Inna sprawa, że jeżeli jesteśmy zmotywowanymi ludźmi, to poradzimy sobie z każdą przeszkodą. Może zabrzmiało to trochę jak jakaś tania myśl z poradników motywacyjnych, ale jakby tak się nieco bliżej przyjrzeć tematowi, to w sumie coś w tym wszystkim jest…

Liny naszymi przyjaciółmi

Trzeba również pamiętać o tym, że bez najmniejszego cienia wątpliwości bardzo interesujące ćwiczenia to takie, które uprawiamy z linami. Warto sprawić sobie linę, która naprawdę nie jest jakimś specjalnie wygórowanym wydatkiem finansowym, a będziemy mieli zapewnione wspaniałe ćwiczenia, które dadzą nam prawdziwego kopa, oczywiście pozytywnego kopa. Musimy mieć sporo miejsca na ćwiczenia z liną, musimy uważać, aby nikogo nie walnąć, ale w sumie nie wydaje się, aby to miał być jakiś poważny problem. Miejmy nadzieję, iż każdy z nas będzie w stanie poradzić sobie z wymyśleniem ciekawych ćwiczeń crossfitowych. Jedno jest pewne – warto uprawiać crossfit! To fascynująca rzecz.
—–

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s